052-348-5869
נשמח לעמוד לשירותכם:

שירותי החברה:

מאמרים:

אבטחת מידע


תשתיות המחשוב והרשתות הפנימיות, מהוות כיום חלק מרכזי ואינטגרלי משגרת עבודה של כל עסק, ארגון או חברה. אולם, לצד היתרונות הגדולים במגיעים עם החדשנות, הרי שישנם איומים מתמידים בדמות מתקפות סייבר, ווירוסים ותוכנות ריגול אשר עלולים לפגוע במערכות אלה ולשתק את עבודת העסק. מצבים אלה של פריצות אבטחה, עלולים להביא לאובדן של מידע רגיש ולגרום לעבודה רבה לרדת לטמיון ואף לערער את יציבותו של העסק כולו.

ישנן דרכים להתמודד עם איומי פריצות האבטחה וזאת בעזרתם של גורמי מקצוע ומומחים בתחום אבטחת מידע אשר יספקו הגנה מלאה ומקיפה לכלל מערכות המידע והמחשוב של העסק שלכם.

ביטחון מידע – השקט הנפשי שלכם והמומחיות שלנו
שמירה על ביטחון מידע מהווה אלמנט והיבט חשוב וחיוני עבור התנהלותו התקינה של העסק. מידע רגיש הוא חלק מעבודתם של ארגונים וחברות אשר מעוניינים לשמור באופן חסוי מידע רגיש כגון  סודות מסחריים, פרטים אישיים של לקוחות, תכניות עסקיות עתידיות ועוד. נוסף על כך, גם המידע אשר נמצא בשימוש יומיומי מחייב גיבוי ולכן יש לוודא כי מערכת אבטחת המידע שלכם מספקת פתרונות אבטחה מתאימים וכן עליה להיות יעילה מבחינת כמות המשאבים שהיא צורכת וזאת במטרה להבטיח פעילות יעילה לצד חיסכון בעלויות תחזוקה, אחזקה ואבטחה.

BHM פתרונות מחשוב הינה חברת וותיקה ובעלת מוניטין וניסיון רב בתחום מערכות המחשוב ופתרונות אבטחת המידע העדכניים, המקיפים והיעילים ביותר בתחום.
 

אנו מספקים מגוון שירותי אבטחת מידע מתקדמים לעסק הכוללים:
  • מערכות הגנה ואבטחה חדשניות המתווספות לפעולה השוטפת של מחלקת ה – IT ובכללן  - Firewallחומת אש יעילה, עדכנית ומתקדמת, Fortigate – מכונת אבטחה מוכללת לניהול איומים מאוחד וקישוריות של IP – סינון חיבורים מאובטח. כל אלה מספקים אמצעי הגנה ואבטחה עבור מחשבים, שרתים, מסכים, תוכנה וחומרה.
  • התאמת פרוטוקול אבטחה מעודכן כחלק מנהלי אבטחת המידע של העסק. חשוב להקפיד כי העובדים מכירים את הנהלים ועובדים על פיהם.
  • גיבוי מידע ונתונים ומניעת פרצות אבטחה.
  • שירותי אבטחה מתוחכמים המותאמים באופן אישי לצרכי הלקוח ולאופי העסק.
  • התאמת תכנית אבטחה מידע ספציפית אשר מביאה בחשבון את הסיכונים, האיומים ונקודות התורפה של העסק ומציאת פתרונות אפקטיביים וחסכוניים.

טלפון
052-348-5869
כתובת
א"ת עפולה עילית
 


לשירותי מחשוב מתקדמים
חייגו 052-348-5869
או מלאו פרטיכם

לשירותי מחשוב מתקדמים חייגו 052-348-5869 או מלאו פרטיכם

 
טלפון
052-348-5869
כתובת
 א"ת עפולה עילית