052-348-5869
נשמח לעמוד לשירותכם:

שירותי החברה:

מאמרים:

גיבוי ושחזור נתונים


אובדן נתונים הוא אחד מהאיומים המרכזיים העומדים בפני כל חברה, ארגון או עסק. איבוד מידע רגיש וחיוני יכול להיגרם ממגוון סיבות כגון קובץ פגום, וירוסים, כשל בחומרה, טעות אנוש, תוכנה זדונית או כל תקלה אחרת. חשוב להבין כי ישנן כמה פעולות אשר ניתן לבצע על לנת למנוע את הסיכון והחשש מאובדן נתונים, ישנן דרכים פשוטות ויעילות למדי של גיבוי ושחזור נתונים אשר ייקנו לכם שקט נפשי וחופש פעולה.

פתרונות גיבוי נתונים מקצועיים
גיבוי ושחזור נתונים כולל כמה דרכי פעולה אשר דורשות ידע מקצועי והבנה של תחום המחשוב. חברות מקצועיות בתחום, מספקות שירותי גיבוי ושחזור נתונים עבור עסקים וארגונים וזאת על מנת לאפשר להם לפעול מבלי לחשש ולספק מענה בכל מקרה של תקלה ואיבוד נתונים.

גיבוי נתונים יבטיח שמירה על המידע החיוני לעסק ושחזור נתונים במקרה של אובדן דורש הכרה והבנה של תחום המחשבים לעומקו וחייב להתבצע בידי מומחים בעלי ניסיון בתחום. חברת BHM פתרונות מחשוב מספקת שירותי ופתרונות מחשוב מתקדמים בידי צוות מומחים אשר יבצע ויוודא עבורכם גיבוי ושחזור נתונים בשגרה ובמקרי חירום.
 

מגוון פעולות גיבוי מידע ונתונים
ישנן כמה פעולות ומספר טיפים אשר יבטיחו שמירה על מידע ונתונים:
  • מיון וארגון קבצים – פיתוח ויישום דרך סטנדרטית ומוכרת למיון הקבצים השונים, כך שהגישה אליהם תהיה קלה ומסודרת. ארגון נכון יחסוך לכם בזבוז זמן יקר על חיפוש קבצים ויבטיח מענה מהיר בעת הצורך בשחזור הקבצים.
  • הגנה על קבצים חשובים – החליטו מהם סדרי החשיבות של הקבצים שלכם וכאלה החיוניים במיוחד יוגדרו כחשובים וייכללו תחת הקטגוריה והיכולת של שחזור.
  • מערכת גיבוי מקומית – גיבוי מקומי של כלל הקבצים – וודאו כי קבצי הגיבוי הינם נגישים וזמינים ונמצאים אתכם פיזית בסביבת העבודה לצורך שחזור ושליטה.
  • מערכת גיבוי חוץ ארגונית – שמירה של עותק של הקבצים בנוסף לסביבת העבודה כרשת ביטחון במקרים של כישלון בגיבוי הראשוני. גיבוי מסוג זה עשוי לספק אפשרות להתאוששות במקרה של אובדן מידע רחב היקף.
  • אוטומטיזציה של תהליך הגיבוי – הקבצים יגובו באופן אוטומטי ללא צורך בפעולה ידנית והסתמכות על הזיכרון.

טלפון
052-348-5869
כתובת
א"ת עפולה עילית
 


לשירותי מחשוב מתקדמים
חייגו 052-348-5869
או מלאו פרטיכם

לשירותי מחשוב מתקדמים חייגו 052-348-5869 או מלאו פרטיכם

 
טלפון
052-348-5869
כתובת
 א"ת עפולה עילית