052-348-5869
נשמח לעמוד לשירותכם:

שירותי החברה:

מאמרים:

הטמעת מערכות


העידן הטכנולוגי משפיע על התנהלותם של עסקים, חברות וארגונים בכל היבט הקשור לפעילותם. השינויים המהירים והתדירים בתחום המחשוב מחייבים יכולת מעקב ועדכון על מנת  לשמור על תפקוד והתנהלות אופטימליים ויעילים של בית העסק. אחד החששות הבולטים של ארגונים ובתי עסק הוא החלת שינויים בפעילות שכבר הוכיחה את עצמה ופחד משלב ההטמעה של מערכות לעסק, אשר עלול לעורר שאלות ואי וודאות. ביצוע נכון ומקצועי של הטמעת מערכות מידי מומחים בתחום, תבטיח לארגון, מערכת מחשוב הפועלת בצורה אופטימלית וכזו הממלאת את ייעודה, מייעלת את פעילות העסק, ברורה לעובדים ואינה פוגעת בשטף העבודה.

שירותי הטמעת מערכות מקצועיים לעסקים, חברות וארגונים – כללי עבודה ויתרונות
BHM פתרונות מחשוב מתמחה ומספקת שירותי הטמעת מערכות מקצועי מידי מומחים מובילים בתחומם ובעלי ניסיון רב בעבודה עם לקוחות פרטיים ועסקיים. עם הידע שלנו והיכולות המקצועיות הגבוהות, אנו נסיר כל דאגה מלבכם ונשלב מערכות מחשוב חדשות ומעודכנות אשר ייטיבו עם העסק ויבוצעו באופן יעיל וממוחשב וכזה אשר לא רק שלא ייגרע מפעילות החברה, אלא יביא לתוצאות הרצויות באופן מיידי.
 

הטמעת מערכות נכונה מבוססת על כמה כללים חשובים:
  • הטמעה מותאמת אישית והדרגתית – שינוי רחב מדי עלול לעורר לרתיעה בעל העסק והעובדים. הטמעה הדרגתית ומחושבת תבטיח החלת שינויים באופן חלק וכזו אשר לא תפגע בפעילות השוטפת.
  • בניית תכנית הדרכה לרמות שונות של משתמשים – ייעוץ מקצועי מידי מומחי בעלי שם מבית BHM פתרונות מחשוב, תספק מענה מקיף ומותאם לכל המשתמשים וכן תסייע לחברה לצלוח את המעבר באופן חלק.
  • גיבוש נהלים וקביעת מדיניות – נהלי עבודה נכונים ותכנון אסטרטגיית עבודה אשר כוללים את כל האספקטים בעבודה באמצעות התוכנה, ימנעו בלבולים ואי הבנות. הקמת מאגר מידע זמין לעובדים, יספק הנחיות ברורות ומענה לפתרון בעיות.
  • מענה לחששות ופחדים – סיוע בידי חברה מקצועית המתמחה בהטעמת מערכות, יסיר דאגה מלבכם ויהווה פתרון ומענה ברמה הפסיכולוגית והטכנית לעובדים.
  • תיאום ציפיות – תהליך הטמעת מערכות מלווה בירידה בתפוקת העבודה לצורך עלייה. מומלץ להביא בחשבון נתון זה ולהתאים את הטמעת המערכת החדשה לתקופה עמוסה פחות.
     

טלפון
052-348-5869
כתובת
א"ת עפולה עילית
 


לשירותי מחשוב מתקדמים
חייגו 052-348-5869
או מלאו פרטיכם

לשירותי מחשוב מתקדמים חייגו 052-348-5869 או מלאו פרטיכם

 
טלפון
052-348-5869
כתובת
 א"ת עפולה עילית