052-348-5869
נשמח לעמוד לשירותכם:

שירותי החברה:

מאמרים:

השכרת מחשבים


תחום המחשוב הביא למהפכה של ממש בעולם העסקי, נוכח החידושים והקדמה אשר מכסים כמעט כל תחום והיבט במגזר העסקי. עולם המחשוב הולך ומתקדם בקצב מואץ אשר לעתים קשה לעקוב אחריו ולהישאר מעודכנים, ההשתנות התדירה בתחום המחשבים מעלה את השאלה והיא מהי הכדאיות שברכישת ציוד מחשוב חדש ויקר כאשר זה מיישן במהירות גבוהה יחסית? ובכן לכל בעלי העסקים, החברות והארגונים, מומלץ להכיר את האפשרות והשירות של השכרת ציוד מחשוב ומחשבים אשר מספק פתרון ומענה כולל ומשתלם למגוון צרכים בעולם העסקים.

השכרת מחשבים – לצאת מהקופסא ולעשות שינוי בתפיסה
בחינה של שירות השכרת מחשבים וציוד מחשוב מתבסס על הבחינה העומדת ביסודו והיא מידת הכדאיות. ובכן, על מנת ששינוי ייחשב כחיובי, הרי שהוא אמור להביא לרווח כפול מהמצב של אי שינוי והעדפת המצב הקיים, ולאור הניסיון המוצלח של שירות זה, הרי שהוא בהחלט נחשב ככדאי ומשתלם במיוחד מבחינות רבות ובהן כמובן הכלכלית.

חברות רבות ולקוחות פרטיים נוטות לשמר מצב קיים כתוצאה מפחד משינוי – תופעה הקרויה אפקט המצב הקיים. הנטייה הטבעית של רובנו היא להישאר במצב מוכר כאשר זה אינו גרוע יתר על המידה. אולם, היכרות עם מגוון האפשרויות אשר מציעה חברת BHM פתרונות מחשוב בתחום השכרת ציוד מחשוב, ישנה לכם את התפיסה והחשיבה ויציג בפניכם אפשרויות יעילות ומשתלמות אשר יגרמו לכם להבין את הכדאיות שבשינוי מבחינת התייעלות העסק, חיסכון בעלויות ובכך את התרומה של המהלך להגדלת הרווחיות.

השכרת ציוד מחשוב לעסקים – חיסכון  בעלויות לצד הגדלת רווחיות ויעילות
רבים מבעלי העסקים נוהגים לרכוש ציוד יקר והם למעשה "משועבדים" אליו לפרק זמן ארוך, על מנת למנוע הפסדים. התוצאה היא החזקה בציוד המתיישן במהירות והופך לבלתי רלוונטי או בלתי יעיל נוכח העדכונים הטכנולוגיים התדירים. רכישת חומרה וציוד מחשוב כרוך לעתים בהשקעת הון עצמי גבוה או הזדקקות להלוואות, כל אלה פוגעים בתזרים המזומנים של העסק וברווחיותו. הפתרון הינו פשוט ונמצא בהישג יד: חברת BHM פתרונות מחשוב תספק מענה מלא לצרכי ציוד המחשבים של העסק ותדאג לעדכן אותו באופן תדיר. אנו מציעים מגוון מסלולי השכרת ציוד מחשוב איכותי ומתקדם במחירים זולים והוגנים המלווים בייעוץ מקצועי ומגוון שירותים אשר יעניקו לכם שקט נפשי.
 

ציוד המחשבים מסופק בהתאמה אישית לכל לקוח על פי אופי העסק ואפשרות של השכרת (ליסינג) של מחשבים וציוד נלווה טומנת בה יתרונות ברורים:
  • מחירים זולים והוגנים.
  • הגדלת תזרים המזומנים והרווחיות של  העסק.
  • תמיכה ושירות לכל אורך תקופת ההשכרה.
  • גמישות בסוג הציוד והכמות הדרושה.
  • ליווי וייעוץ מידי מומחים בכל שעה.
  • מגוון שימושים רחב בהתאמה אישית.
  • השכרת ציוד מחשוב לצרכים ספציפיים ולתקופה מוגדרת ומוגבלת מראש, לדוגמא עבור קמפיין בחירות, הקמת מטה, השכרת מוקדים ועוד.
  • אספקה של מערכות מחשוב שלמות הכוללות תמיכה מלאה.
     

טלפון
052-348-5869
כתובת
א"ת עפולה עילית
 


לשירותי מחשוב מתקדמים
חייגו 052-348-5869
או מלאו פרטיכם

לשירותי מחשוב מתקדמים חייגו 052-348-5869 או מלאו פרטיכם

 
טלפון
052-348-5869
כתובת
 א"ת עפולה עילית